גיאופן – המרכז לרכיבה מדברית

"גיאופן" הוא מרכז פעילות למטייל המספק תחת קורת גג אחת ציוד מקצועי למחנאות ולרכיבת אופניים, בהשכרה או בקנייה, הדרכות בנושא רכיבה ובנושא של מסלולי טיולים בלב הנגב, ומרכז מידע וייעוץ בכל הנוגע לתחומים אלה.

השאיפה שלנו היא להנחיל את אהבת התיור באמצעות הרכיבה על אופניים, משום שאנו מאמינים שפעילות ספורטיבית היא אמצעי להשגת איכות חיים והגברת תחושת שביעות הרצון וההגשמה העצמית. השילוב בין אהבת הטבע וההיכרות אתו, תוך כדי רכיבה על אופניים, שהם כלי חוויתי, מרחיבים את הנפש, משיבים בה חיים וטמון בהם הפוטנציאל להפוך כל אחד לבריא יותר בלבו ובנפשו, ובכך לשמח ולשלו יותר.

אך כל אלה אף מתעצמים כשמדובר בטיולים באזור מרכז הנגב. בלב הנגב התיירות המדברית מאופיינת במפגש עם תופעת טבע ייחודית לאזורנו, תופעת המכתשים, שנוצרו בתהליך של מיליוני שנים, והמפגש עם עולם החי והצומח הייחודי שהתפתח סביבם. מלבד העקבות שהשאיר הטבע על מתאר הנוף, האזור גם שופע עקבות שהותירו הנבטים שעברו כאן במרוצת ההיסטוריה, שאת שרידיהם ניתן לפגוש בממשית ובעובדת. ולצד אלה, מתוך הנוף המדברי, מתבלטים נופים מרהיבים של נווה מדבר, שמקורם במעיינות, כמו בעין עקב או עין חווה. וגם זאת רק הצצה חטופה לכל מה שיש לאזור הנגב להציע, שנשמח לתאר בפניכם באריכות ובפרוטרוט כאשר תצרו עמנו קשר.

במרכז הרכיבה גיאופן נדע להרכיב לכל אחד חוויה מהנה ושלמה, שמהווה מכלול של כל המרכיבים הללו, רכיבת אופניים בשטח, שמתאימה למשפחות, עם מנעד גיל רחב  או לבודדים, למקצוענים או לחובבים – בגיאופן דוגלים בהתאמה אישית שעונה על הצורך ועל היכולת.

חשוב לנו להדגיש כי אנו שמים בראש סדר העדיפויות את הבטיחות שלכם ואת המקצועיות של הציוד, שאנו מציעים, בקונספט של One Stop Bike Shops, כלומר, אופניים לכל אחד, בכל תקציב, לכל מטרה – תחת קורת גג אחת. בגיאופן ניתן לקנות או להשכיר ציוד ואנו מתחייבים על כך שהוא יעמוד בסטנדרטים הגבוהים בכל רמת מחיר. אצלנו תמצאו לא רק ציוד רכיבה, אלא גם ציוד לטיולים, מחנאות ושטח, במחירים מעולים ובליווי של שירותי ייעוץ מקצועי.

אז צרו קשר ואנו נוציא אתכם להרפתקה בלתי נשכחת.