גיאופן – דברים נפלאים בלב המדבר

המדבר הוא ארץ בראשית של נופים מקראיים עוצרי נשימה ויוצאי דופן, וניתן לחקור אותו בפעילויות שונות המשלבות פעילות גופנית שיש בה הנאה ואתגר, המעצימים את החוויה.

"גיאופן" המרכז לרכיבה מדברית מציע שלל פעילויות ומספק מידע תיירותי רב על כל לב הנגב וסביבותיו.

מסלולים: אתם מוזמנים לבחור מסלולי רכיבה על אופניים במגוון רמות קושי, אורכי מסלול שונים ונופים משתנים. אנו מספקים במקום את הציוד המלא לרכיבה מקצועית ובטוחה. היעזרו בנו לקבלת המלצות על מסלולי רכיבה המתאים ביותר עבורכם, בהתאם לרמת הרכיבה, גילאי הרוכבים והדרישות המדויקות, נצייד אתכם בעצות ובטיפים שונים לרכיבה בטוחה ומהנה.

מלבד מסלולי הרכיבה על אופניים במרכז המידע ניתן לקבל מידע על טיולים ופעילויות באזור.

רכיבה על סגווי: הסגווי (segway) הוא קורקינט חשמלי המסוגל לנוע במהירות מרבית של 20 קמ"ש. מסלול הרכיבה עובר על פני גן הפסלים, בהרמוניה מלאה בין הסגווי לגוף האדם מה שהופך את הטיול למהנה במיוחד, כאשר ניתן להירגע ולהתבונן על הנוף תוך שיוט נינוח על גבי הכלי.

רכיבה על אופניים: אתם מוזמנים לבחור מסלולי רכיבה על אופניים במגוון רמות קושי, אורכי מסלול שונים ונופים משתנים. אנו מספקים במקום את הציוד המלא לרכיבה מקצועית ובטוחה והדרכה מלאה. היעזרו בנו לקבלת המלצות על מסלולי רכיבה, נדע להתאים לכם מסלול, בהתאם לרמת הרכיבה, גילאי הרוכבים והדרישות המדויקות, וגם נצייד אתכם בעצות ובטיפים שונים לרכיבה בטוחה ומהנה.

טיולי משפחות: יציאה לטיול עם המשפחה היא יציאה יחד מהשגרה לסביבה ייחודית, של טבע ושל נופים יפים, והנאה מפעילות משותפת. בקרב ילדים רכיבה על אופניים היא ספורט אהוד במיוחד, לכן זוהי פעילות שמתאימה למשפחות. אנו מספקים במקום ציוד רכיבה מלא הכולל אופניים בכל הגדלים, כיסאות לתינוקות ונגררים לילדים.

"מלון בראשית"גיאופן ורשת ישרוטל גאים להשיק יחד את המרכז החדש לרכיבה מדברית שממוקם במלון "בראשית" בו תמצאו מגוון שירותים וציוד מקצועי להשכרה.

במרכז המידע של גיאופן תוכל לקבל מידע בהרחבה לגבי הפעילויות ומסלולים נוספים וגם הדרכות על כל אחד מהפעילויות. כל מסלול הוא שונה ומיוחד במינו ואנו נדע להתאים לכל אחד מתוך המגוון את מה שמתאים לו ביותר. יש פעילויות לבודדים, לקבוצות, למשפחות עם מגוון גילאים רחב, למקצוענים ולחובבנים.

אז בואו לחוות את המדבר עם מסלול הטיולים שלכם