רכיבה על אופניים

Cycling-Tours_picאתם מוזמנים לבחור מסלולי רכיבה על אופניים במגוון רמות קושי, אורכי מסלול שונים ונופים משתנים. אנו מספקים במקום את הציוד המלא לרכיבה מקצועית ובטוחה והדרכה מלאה. היעזרו בנו לקבלת המלצות על מסלולי רכיבה, נדע להתאים לכם מסלול, בהתאם לרמת הרכיבה, גילאי הרוכבים והדרישות המדויקות, וגם נצייד אתכם בעצות ובטיפים שונים לרכיבה בטוחה ומהנה.

נוכל להתאים מסלולים גם לרוכבי אופניים ותיקים, שבוודאי ידעו להעריך את הניסיון הרב שלנו, וידעו ליהנות ממנו. וגם אם אתם חדשים בשטח – בעזרתנו תוכלו לחוות חוויה חדשה מהנה במיוחד.

אתם מוזמנים להגיע אלינו, בין אם תשכרו אצלנו או שתגיעו עם האופניים שלכם. האופניים שלנו להשכרה הם מדגם SPECIALIZED המעניקות חווית רכיבה בטוחה ומהנה.

לרוכבי הכביש: מגוון כבישים שקטים באזור- המתאימים לרכיבות אימון אינטנסיביות, רכיבות טורינג ועוד. (למשל: הכביש המוביל מצומת רוחות- בה"ד 1 להר חריף, שלאורכו נופים מרהיבים של הר הנגב הגבוה. בשעות הבוקר המוקדמות ניתן לחזות שם לעיתים בחיות בר שונות.

לרוכבי השטח: מגוון מסלולים מאתגרים ומהנים כגון שביל ישראל לאופניים במקטע היוצא ממכתש רמון, ומסלולים חדשים ממערב למצפה רמון.