רוכבים איתך למדבר

מסלולי רכיבה ייחודיים בשדה בוקר, מצפה רמון ומכתש רמון : רכיבה אתגרית בשטח, טיולי משפחות , ניווט משותף לכל בני המשפחה, טיולי סגווי ורכיבה על אופניים חשמליים.

גיאופן המקום הנכון לחוות ולהנות מרכיבת אופניים.

באזור רמת הנגב כ200 ק”מ של שבילי אופניים (השבילים משולטים ומתוחזקים ברמה גבוהה) הרכיבה בשבילי הנגב בשילוב הנופים היחודיים ומזג האויר הנוח היא חוויה שאסור לפספס.
שבילי האופניים מסומנים בהתאם לדרגות קושי שונות ומתאימים לכולם! משפחות, רוכבים מתחילים ורוכבים מנוסים.

התקשרו אלינו ותנו לנופי המדבר להפתיע ולרגש אתכם!

לא יודעים להחליט על מסלול רכיבה מתאים? אנחנו מציעים לכם מגוון גדול של מסלולי רכיבה
אטרקטיביים עם נופים עוצרי נשימה של הר הנגב והמכתשים. תוכלו לבחור את מסלול הרכיבה המתאים לכם מבחינת קושי המסלול, אורכו והדרך בה הוא עובר.
רכיבה על אופניים היא פעילות המשלבת ספורט, הנאה רבה ואתגר. אתם מוזמנים לבחור מבין מסלולי רכיבת האופניים במגוון רמות הקושי. תוכלו להיעזר בנו ולקבל המלצה על מסלול הרכיבה המתאים ביותר עבורכם, בהתאם לרמת הרכיבה, גילאי הרוכבים והדרישות המדויקות. בנוסף, אנו נצייד אתכם בעצות וטיפים שונים לרכיבה בטוחה ומהנה.
אם אתם רוכבי אופניים וותיקים, אתם בוודאי יודעים את ערכו של טיול אופניים, ואם אתם חדשים בשטח – בואו להרגיש חוויה אחרת ממה שאתם מכירים !!!
אז, אם יש לכם אופניים, תעמיסו אותם על הרכב ובואו אלינו. במידה ואין לכם או שאינכם רוצים להגיע איתם, תוכלו לשכור ממגוון האופניים שלנו- אופני הרים חשמליים של חב’ ספשלייזד, אופני שיכוך מלא של חב’ נורקו, אופני זנב קשיח של חב’ ספשלייזד. .

בואו לבחור את מסלול טיול האופניים שלכם. המדבר מחכה לכם, ואנחנו כאן בשבילכם!

שדה בוקר

בואו לרכב בנופים היפים ביותר בארץ, בשבילי אופניים לכל הרמות

השכרת אופניים

מכתש רמון

צאו לרכב בנופים החד פעמים של מכתש רמון, חוויה לכל אוהבי המדבר.

השכרת אופניים

מצפה רמון

חוויה מדהימה על  סגווי או אופניים במצפה רמון, על הדרך לאילת

השכרת אופניים